O nás

„Už od malička ma fascinovali opasky a vedel som , že keď raz vyrastiem , tak chcem byť najväčším , slovenským opaskárom“ 

 

Celé to začalo pred vyše dvadsiatimi rokmi na východnom Slovensku v meste Spišská Nová Ves. Ako firma REHOFF ( prvý názov ) sme sa od založenia venovali ručnej výrobe kožených opaskov z vtedy dostupných materiálov. Roky plynuli a krok za krokom sme rozširovali výrobné procesy , zlepšovali celkové prevedenie výrobkov a investovali do kvalitných materiálov či strojov od renomovaných firiem.

Takýmto štýlom sa nám podarilo prepracovať až do súčasnosti kde je naša misia jasná : Poctivá výroba originálnych a kvalitných produktov s dôrazom na každý detail. 

K hlavnému výrobnému procesu patria klasické opasky do obleku a do riflí. Na odlíšenie našej produkcie sme vytvorili kreatívnu kolekciu MAC , pod ktorou ručne vyrábame kreatívne opasky od výmyslu sveta. Hlavným znakom kolekcie MAC ( Majestic Abrasion Collection ) je detailné vypracovanie kože. Okrem brúsenia používame rôzne techniky potlače , šitia , nitovania , nástrekov a ďalších "tajných" receptúr. Celú našu aktuálnu tvorbu nájdete priamo tu.

 

PETER a MARTIN HOFFELDER