0

Váš košík je prázdny :(

O nás

„Už od malička ma fascinovala práca s kožou a to bol dôvod, prečo som sa rozhodol vyrábať kožené opasky.“ 

  Celé to začalo pred vyše dvadsiatimi rokmi na východnom Slovensku v meste Spišská Nová Ves. Ako firma REHOFF ( prvý názov ) sme sa od založenia venovali ručnej výrobe kožených opaskov z vtedy dostupných materiálov. Roky plynuli a krok za krokom sme rozširovali výrobné procesy , zlepšovali celkové prevedenie výrobkov a investovali do kvalitných materiálov či strojov od renomovaných firiem.
  Takýmto štýlom sa nám podarilo prepracovať až do súčasnosti
  kde je naša misia jasná : Poctivá výroba originálnych a kvalitných produktov s dôrazom
  na detail. Či už ide o použité materiály, balenie produktov, komunikáciu so zákazníkom či prezentáciu našej firmy. Na každom detaile nám záleží a to nás odlišuje od
  ostatných výrobcov opaskov...

  Výroba

  K hlavnému výrobnému procesu patria klasické opasky do obleku a do riflí. Na odlíšenie našej produkcie sme vytvorili kreatívnu kolekciu MAC , pod ktorou ručne vyrábame kreatívne opasky od výmyslu sveta. Hlavným znakom kolekcie MAC ( Majestic Abrasion Collection ) je detailné vypracovanie kože. Okrem brúsenia používame rôzne techniky potlače , šitia , nitovania , nástrekov a ďalších "tajných" receptúr. Celú našu aktuálnu tvorbu nájdete priamo  v našom e-shope.
    HOFFE Newsletter

    Odoberajte náš newsletter a získajte zľavu 10%.

    Meranie veľkosti / Venovanie